Citroen Jumper

Služby

Automobilový priemysel v súčasnosti tvorí hlavný sektor pôsobnosti našej spoločnosti. Spokojnosť klientov a optimalizácia nákladov a časového faktora sú hlavnou filozofiou spoločnosti Muška Transport & logistik.

Dispečing má prostredníctvom monitorovacích zariadení reálne informácie o skutočnom pohybe vozidiel, čo umožňuje zákazníka presne informovať o priebehu prepravy jeho tovaru a promptne reagovať na jeho požiadavky. Pre našich klientov a vodičov máme zriadenú non stop službu, vďaka čomu je možné pomocou mobilného telefónu zastihnúť nášho pracovníka aj mimo pracovnej doby a vyriešiť prípadnú naliehavú situáciu.


Hlavná činnosť
Ďalšie činnosti
Krátkodobé skladovanie tovaru


Spoločnosť Muška transport ponúka svojím klientom logistické služby zahŕňajúce skladové priestory. K dispozícii má skladovacie priestory, ktoré sa nachádzajú priamo v areáli spoločnosti. Ponúka možnosť uskladnenia tovaru ako aj možnosť využitia manipulačnej techniky na jeho prekládku. Svojimi skladovacími službami garantuje presné dodanie tovaru na základe požiadaviek zákazníka.Prepravne podmienky
Poistenie tovaru


Na základe dohovoru CMR poistenie tovaru predstavuje 100 000,00 € ( zobraziť certifikát vo formáte .pdf )

KONTAKT:

MUŠKA TRANSPORT & LOGISTIK, spol. s. r. o.
Volgogradská 13
080 01 Prešov
Slovensko

tel.:0915 935 760
e-mail:info@muskatransport.sk
web:www.muskatransport.sk